محصولات

نمایندگی فروش پارکت در تهران

پخش ویدیو

شرکت دکور شرق مرکز فروش پارکت در تهران می باشد و برند های برتر و آزمایش شده را با قیمت دست اول همراه با گارانتی کتبی ۱۰ ساله ارائه می دهد. برای خرید پارکت لمینت در تهران می توانید به صورت حضوری به شوروم دکور شرق مراجعه کنید.

 

آدرس شوروم دکور شرق:
صادقیه، خیابان کاشانی، بلوار اباذر، نبش بوستان غربی سوم، ساختمان آیسان، ورودی اداری، طبقه ۱، واحد ۱۰۶

 

ساعت کاری:
از ۹ صبح الی ۹ شب به صورت یکسره

 

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۰۱۵۵۴۳

بورس پارکت تهران

 

 

در شهر تهران چندین منطقه مختلف مثل خیابان سهروردی، دلاوران، خاوران، بنی هاشم، محله چهار دانگه و … به عنوان بازار پارکت تهران شناخته می شوند. دکور شرق با فعالیت در منطقه … که یکی از مناطق بورس پارکت در تهران می باشد، علاوه بر پارکت، دیگر محصولات دکوراسیون داخلی مانند قرنیز، کفپوش، ماربل شیت و دیگر پوشش های دیواری را نیز ارائه می کند.

 

مرکز فروش پارکت در تهران

دکور شرق مرکز خرید پارکت در تهران و نماینده رسمی کارخانه های معتبر می باشد. برای خرید پارکت لمینت در شهر تهران با قیمت دست اول و بی واسطه از تامین کننده می توانید به صورت حضوری و آنلاین با دکور شرق در ارتباط باشید.

علاوه بر این دکور شرق به عنوان مرکز پخش پارکت در تهران به همکاران محترم و فعالین صنعت دکوراسیون با ارائه کارت ویزیت، سمپل محصولات را نیز ارائه می کند.

 

 

نصب پارکت در تهران

 

 

نحوه نصب همانند کیفیت متریال در طول عمر و زیبایی آن تاثیر گذار است و اگر نصب آن به صورت اصولی و حرفه ای انجام نشود از دوام آن کاسته می شود؛ از این رو دکور شرق نصب پارکت در تهران را به صورت شرکتی و اصولی ارائه می دهد.

قیمت نصب پارکت لمینت در تهران به ازای هر متر مربع حدود ۲۰ هزارتومان می باشد.

 

نمایندگی پارکت در تهران

دکور شرق با دارا بودن نمایندگی رسمی برند های برتر و آزمایش شده، به عنوان نمایندگی لمینت در تهران فعالیت می کند و این متریال را با گارانتی کتبی ۵ الی ۱۰ ساله ارائه می دهد.

 

خرید پارکت در تهران

پارکت ها بر حسب متر مربع قیمت گذاری می شوند و برای محاسبه هزینه تمام شده باید قیمت لوازم جانبی را نیز در نظر گرفت. دکور شرق علاوه بر پخش پارکت لمینت در تهران، لوازم جانبی مورد نیاز مانند فوم سایلنت و قرنیز را ارائه می کند.

برای خرید پارکت لمینت در تهران می توانید به صورت حضوری و اینترنتی با ما در ارتباط باشید.

ارتباط مستقیم با مدیر فروش