محصولات

خانه / ابزار پیش ساخته چوبی و منبت / قرنیز ام دی اف خام

قرنیز ام دی اف خام

قیمت بر اساس هر شاخه با طول ۲۸۰ سانتی متر :
معرفی قرنیز خام ام دی اف

قرنیز خام چوبی یکی از مدل های پر طرفدار قرنیز دیوار به شمار می آید که از ام دی اف خام ساخته شده و در سطح رویی آن هیچ روکشی قرار نگرفته است؛ از این رو بعد از نصب به رنگ آمیزی نیاز دارد. برای نقاشی قرنیز خام ام دی اف می توان از انواع رنگ های ساختمانی استفاده کرد.

نصب و رنگ آمیزی قرنیز ام دی اف خام

• نصب

برای برش این پروفیل ها می توان از دستگاه فارسی بر و برای نصب آن ها از میخ بادی و چسب آکواریوم یا MDF استفاده کرد. برای نصب ابتدا باید پشت شاخه های قرنیز MDF خام را مقداری چسب اندود کرده و سپس با استفاده از میخ بادی آنها را به دیوار مهار کنید.

• بتونه کاری

بعد از نصب قرنیز خام چوبی باید سوراخ های رد میخ و درز های بین قرنیز ها با استفاده از بتونه ام دی اف‌ پر شوند که این مرحله تاثیر بسزایی در کیفیت خروجی کار بعد از نقاشی دارد.

• رنگ آمیزی

در انتها بعد از مرحله نصب و بتونه کاری، قرنیز خام MDF نیاز به رنگ آمیزی دارد که برای این کار می توان از انواع رنگ های ساختمانی مثل اکرولیک و روغن استفاده کرد.

قیمت قرنیز ام دی اف خام

قیمت قرنیز خام ام دی اف برای هر شاخه با طول ۲۸۰ سانتی متر و قیمت قرنیز چوب روسی برای هر شاخه با طول ۳۰۰ سانتی متر اعلام شده است. برای محاسبه هزینه تمام شده باید قیمت قرنیز ام دی اف را همراه با هزینه نصب و رنگ آمیزی آن در نظر بگیرید.

جهت خرید حضوری به کجا مراجعه کنم؟

برای خرید قرنیز ام دی اف خام می توانید به صورت حضوری به آدرس شوروم دکور شرق مراجعه کنید.

آدرس : مشهد، ابوطالب ۱، نبش شهید خیاطی ۳

تلفن تماس : ۰۵۱۳۷۰۵۱۷۳۳

برای خرید اینترنتی قرنیز ام دی اف خام از دکور شرق چطور اقدام کنم؟

برای خرید اینترنتی قرنیز چوبی خام می توانید وارد صفحه محصول شده و پس از انتخاب، سفارش خود را ثبت کنید و یا از طریق لینک تماس و واتساپ با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

ارسال پروفیل ها به چه صورت و چند روزه انجام می شود؟

انواع قرنیز پیش ساخته چوبی خام موجود در انبار دکورشرق واقع در مشهد می باشند. 

ارسال به کلیه نقاط ایران طی ۱ الی ۲ روز کاری

ارسال در شهر مشهد طی ۲ ساعت

رنگ آمیزی قرنیز ام دی اف خام

جهت مشاوره از طریق روش های زیر با ما در ارتباط باشید.