محصولات

خانه / ابزار پیش ساخته چوبی

ابزار پیش ساخته چوبی و منبت

این محصول فقط برای تعداد بالای 100 شاخه قابل سفارش می باشد.

محصولات

تمامی قطعات چوبی منبت ارائه شده در دکور شرق‌، بعد از تولید یک مرحله پرداخت و سمباده کاری روی آنها انجام می شود که باعث بالا رفتن کیفیت و زیبایی منبت چوبی بعد از نصب و رنگ آمیزی می شود‌.

معرفی انواع منبت و ابزار پیش ساخته چوبی

ابزار پیش ساخته دکوراتیو چوبی و منبت کاری شده یکی از متریال های مناسب برای دکوراتیو سازی دیوار ها، سقف و همچنین استفاده در صنعت کابینت سازی و مبلمان است.

منبت و پروفیل های چوبی کاملا خام هستند و بعد از نصب نیاز به بتونه کاری و رنگ آمیزی دارند.

به طور کلی این قطعات چوبی خام به دو دسته تقسیم می شوند :

۱ _قطعات چوبی منبت کاری شده که شامل انواع پایه‌، سر ستون‌، تاج و گل های دکوراتیو می شوند و همگی از جنس چوب راش درجه یک ساخته شده اند.

۲ _ زهوار ها که شامل انواع گلویی‌، قرنیز و قاب ها هستند و در دو جنس ام دی اف خام و چوب روسی به صورت شاخه هایی با طول ۲۸۰ سانتی متر ارائه می شوند که البته اکثر مدل ها از جنس ام دی اف خام می باشند.

از مزیت های این ابزار پیش ساخته ام دی اف خام نسبت به گچبری پیش ساخته می توان به طول ۲۸۰ سانتی متری و ساختار بسیار محکم آنها اشاره کرد.

نصب پروفیل ها و منبت چوبی دکوراتیو

برای نصب ابزار پیش ساخته چوبی از میخ بادی و چسب چوب استفاده می شود؛ به این صورت که پشت شاخه ها مقداری چسب اندود شده و بعد از قرار گرفتن روی دیوار با استفاده از شلیک میخ بادی، به دیوار متصل می شوند. بعد از نصب پروفیل چوبی خام‌، برای پر کردن درز و حفره ها از بتونه مخصوص چوب استفاده می شود. مرحله بتونه کاری قبل از نقاشی انجام می شود و در کیفیت خروجی کار بعد از رنگ آمیزی تاثیر بسیار زیادی دارد.

رنگ آمیزی انواع ابزار پیش ساخته چوبی پس از نصب

برای رنگ آمیزی ابزار پیش ساخته ام دی اف خام و قطعات چوبی منبتی می توان از انواع رنگ های ساختمانی مثل اکرولیک، روغن‌، پلی یورتان و پلی استر استفاده کرد.

رنگ محصولات چوبی منبت کاری شده و پروفیل های چوبی خام را می توان با توجه به سبک دکوراسیون داخلی و پالت رنگی دیگر اجزای محیط تعیین کرد. در اکثر طراحی های مدرن رنگ ابزار پیش ساخته چوبی همرنگ دیوارها انتخاب می شود که زیبایی بصری منحصر به فردی در محیط ایجاد می کند.

قیمت منبت چوبی پیش ساخته و پروفیل ها

قیمت پروفیل های ام دی اف خام بر اساس هر شاخه ۲۸۰ سانتی متری و قیمت منبت های چوبی بر اساس هر عدد از آن قطعه چوبی اعلام می شود و برای محاسبه هزینه تمام شده آن باید قیمت ابزار پیش ساخته چوبی خام را همراه با هزینه نصب و رنگ آمیزی آن در نظر گرفت.

جهت خرید حضوری به کجا مراجعه کنم؟

برای خرید منبت چوبی و پروفیل چوبی خام می توانید به صورت حضوری به آدرس شوروم دکورشرق مراجعه فرمایید.

 

دفتر تهران

آدرس : صادقیه، خیابان کاشانی، بلوار اباذر، نبش بوستان غربی سوم، ساختمان آیسان، ورودی اداری، طبقه ۱، واحد ۱۰۶

 

دفتر مشهد

آدرس : چهارراه ابوطالب، ابوطالب ۱، نبش شهید خیاطی ۳

برای خرید اینترنتی منبت چوبی از دکور شرق چطور اقدام کنم؟

برای خرید اینترنتی ابزار پیش ساخته چوبی خام و منبت چوبی می توانید وارد صفحه محصول شده و پس از انتخاب، سفارش خود را ثبت کنید و یا از طریق لینک تماس و واتساپ با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

ارسال پروفیل ها و منبت چوبی چه صورت و چند روزه انجام می شود؟

انواع پروفیل چوبی خام دکوراتیو منبت در انبار دکور شرق موجود می باشند و سفارشات تهران و مشهد طی ۱ روز کاری تحویل داده می شوند.
سفارشات دیگر شهرها توسط باربری و طی ۲ روز کاری به آدرس مورد نظر شما تحویل داده خواهند شد.

قطعات چوبی منبت

ارتباط با کارشناس فروش