محصولات

خانه / ابزار پیش ساخته چوبی و منبت / قاب ام دی اف خام و زهوار چوبی

قاب ام دی اف خام و زهوار چوبی

قیمت بر اساس هر شاخه :
معرفی انواع زهوار چوبی خام

ابزار قاب بندی چوبی یکی از متریال های مناسب برای دکوراتیو سازی دیوارها و سقف است که در صنعت کابینت سازی و مبلمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی این زهوارهای چوبی با توجه به جنس آنها به دو دسته تقسیم می شوند:

زهوار چوب روسی

این مدل زهوار چوبی از چوب روس ساخته شده و به صورت شاخه هایی با طول ۳ متر ارائه می شوند. اگر قصد دارید بافت و گره چوب پس از رنگ مشخص و نمایان باشد، می توانید از زوار چوب روسی استفاده کنید.

زهوار ام دی اف خام

این زهوارها از ام دی اف خام با طول ۲۸۰ سانتی متر تولید می شوند که انواع رنگ های ساده و پتینه ای بر روی آنها قابل اجراست. برای قاب بندی دیوارها معمولا از زوار ام دی اف خام استفاده می شود؛ از این رو به آنها ابزار قاب بندی چوبی و ام دی اف نیز گفته می شود.

نصب انواع زهوار چوبی

برای نصب قاب ام دی اف خام از چسب چوب (یا ام دی اف) و میخ بادی استفاده می شود؛ به این صورت که ابتدا پشت شاخه ها باید مقداری چسب اندود شده و سپس با شلیک میخ بادی روی دیوار نصب شوند.

رنگ آمیزی انواع زهوار چوبی

پس از نصب آنها، باید یک مرحله بتونه کاری با استفاده از بتونه ام دی اف و چوب انجام شود تا رد سوراخ میخ ها و شکاف بین شاخه های قاب چوبی پر شوند. سپس می توانید زهوار چوب روسی را با رنگ های پلی استرن و گیاهی و همچنین زهوار ام دی اف خام را با انواع رنگ های ساختمانی مانند اکرولیک و روغن، رنگ آمیزی کنید.

قیمت زهوار چوبی

قیمت زوار چوب روس بر اساس هر شاخه ۳ متری و قیمت زهوار ام دی اف خام بر اساس هر شاخه ۲۸۰ سانتی متری اعلام می شود. برای محاسبه هزینه تمام شده باید قیمت قاب چوبی خام را همراه با هزینه نصب و رنگ آمیزی آن در نظر بگیرید.

جهت خرید حضوری به کجا مراجعه کنم؟

جهت خرید زوار چوبی می توانید به صورت حضوری به آدرس شوروم دکورشرق مراجعه فرمایید.

 

دفتر تهران

آدرس : صادقیه، خیابان کاشانی، بلوار اباذر، نبش بوستان غربی سوم، ساختمان آیسان، ورودی اداری، طبقه ۱، واحد ۱۰۶

 

دفتر مشهد

آدرس : چهارراه ابوطالب، ابوطالب ۱، نبش شهید خیاطی ۳

برای خرید اینترنتی زوار چوبی از دکور شرق چطور اقدام کنم؟

برای خرید اینترنتی زهوار چوبی می توانید وارد صفحه محصول شده و پس از انتخاب، سفارش خود را ثبت کنید و یا از طریق لینک تماس و واتساپ با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

ارسال قاب دیواری چوبی به چه صورت و چند روزه انجام می شود؟

تمامی قاب های ام دی اف خام در انبار دکور شرق موجود می باشند و سفارشات تهران و مشهد طی ۱ روز کاری تحویل داده می شوند.
سفارشات دیگر شهرها توسط باربری و طی ۲ روز کاری به آدرس مورد نظر شما تحویل داده خواهند شد.

رنگ آمیزی قاب ام دی اف خام

ارتباط با کارشناس فروش