محصولات

خانه / ترمووود مخصوص دکوراسیون داخلی

ترمووود مخصوص دکوراسیون داخلی

خرید ترموود برای دکوراسیون

• هزینه نصب هر شاخه سه متری 35 هزار تومان

• هزینه چسب هر شاخه سه متری 7 هزار تومان

برای محاسبه قیمت تمام شده باید هزینه چسب و نصب را به قیمت ترمو وود ها اضافه کنید.

برای مشاهده ویدئو آموزش نصب روی دکمه کلیک کنید.

تفاوت ترموود مخصوص دکوراسیون با دیگر مدل های ترمو

چوب های ترمو با ابعاد و درجه های کیفی مختلفی در بازار ارائه می شوند که معمولا در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند و ظاهری زمخت دارند اما ترمووودهایی که در معماری داخلی استفاده می شوند، به دلیل اینکه در معرض دید مستقیم هستند باید ظاهر زیبا و باکیفیت تری داشته باشند ، از این رو فرایند هایی روی ترمووود مناسب دکوراسیون انجام می شود مانند:

• برش با ابعاد مناسب برای دکوراسیون

• پولیش کاری و سمباده کاری

• نیم گرد شدن چهار لبه چوب

• تمیز کاری سطح چوب

مراحل تولید چوب ترمو مخصوص دکوراسیون در دکور شرق

چوب ها بعد از خروج از کارخانه و رسیدن به کارگاه دکور شرق ابتدا در ابعاد مناسب برای استفاده در دکوراسیون داخلی برش می خورند. در مرحله بعد چهار گوشه چوب ها تراش می خورند تا به صورت نیم گرد در بیایند. سپس با استفاده از دستگاه چرخ، پوست تمام سطح چوب ساب می خورد تا صیقلی شود. در مرحله چهارم سمباده نرمی بر روی تمام سطح چوب زده می شود تا سطح آن در زیبا ترین حالت ممکن قرار بگیرد. در انتها با دستگاه باد و دستمال مرطوب تمام سطح چوب تمیز و آماده بسته بندی می شود.

ارسال ترموود ها به چه صورت و چند روزه انجام می شود ؟

تمامی مدل های ترموود دکوراسیون در انبار دکور شرق موجود می باشند و سفارشات تهران و مشهد طی ۱ روز کاری تحویل داده می شوند.
سفارشات دیگر شهرها توسط باربری و طی ۲ روز کاری به آدرس مورد نظر شما تحویل داده خواهند شد.

کاربرد های چوب ترمو در دکوراسیون داخلی

چوب ترمووود مخصوص دکوراسیون که به آن ترموود دیواری نیز می گویند، در فضای های مسکونی، اداری و تجاری با سبک مدرن قابل استفاده است. به طور مثال از چوب ترمو دیواری برای دکوراتیو سازی اکسنت وال، دیوار تی وی و اتاق خواب استفاده می شود.

چوب ترمو مخصوص دکوراسیون، رنگ و گره های فوق العاده زیبایی دارد و در طراحی داخلی هر محیطی که استفاده می شود، حس گرم و زنده ای به محیط اضافه می کند.

آیا چوب ترمو برای استفاده در دکوراسیون داخلی باید رنگ شود؟

خیر اجباری بابت رنگ آمیزی آن برای استفاده در دیزاین داخلی نیست. چوب ترمو خام در برابر رطوبت، حشرات و تا حدودی نور خورشید مقاوم است. اما برای استفاده در فضای باز چون در معرض نور دائمی خورشید و بارش باران قرار می گیرد، برای افزایش طول عمر، حتما باید رنگ شود.

 

هنگام استفاده از چوب ترمو برای دکوراسیون داخلی، اجباری برای رنگ کردن آن ها نیست و فقط اگر قصد تغییر رنگ آن را دارید، این کار را انجام دهید. رنگ آنها به صورت خام بسیار طبیعی و زیبا است، و پیشنهاد ما استفاده از آنها به صورت خام می باشد اما در صورت نیاز میتوان با رنگ آمیزی، رنگ آن ها را به ماهگونی، گردویی تیره و … تغییر داد.

طول عمر چوب ترمو برای دکوراسیون

چوب ترمو به دلیل اینکه در کارخانه طی فرایندی حرارت دیده و خشک می شود، نسبت به دیگر مدل چوب ها مانند روسی از مقاومت بسیار بیشتری در برابر رطوبت و حشرات برخوردار است.

چوب ترمو در دکوراسیون داخلی سالها بدون تغییر رنگ و شکل عمر خواهد کرد. همچنین می توانید بعد از ۱۰ سال برای افزایش جلای آن، عملیات رنگ آمیزی را بر روی چوب های نصب شده روی دیوار انجام دهید.

محاسبه تعداد شاخه مورد نیاز

برای محاسبه تعداد شاخه مورد نیاز ابتدا عرض و ارتفاع دیوار مورد نظر را اندازه بگیرید. سپس با توجه به مدل چوبی که انتخاب کرده اید عرض آنرا در نظر بگیرید ( عرض قسمتی از چوب است که روی دیوار قرار می گیرد). عرض چوب مدل های مکعبی ۴ سانتی متر است. سپس فاصله خالی گاه بین چوب ها را تعیین کنید (حداقل ۱ و حداکثر ۴ سانتی متر می تواند در نظر گرفته شود) پیشنهاد ما این است که فاصله خالی گاه را به اندازه عرض چوب ها که همان ۴ سانتی متر است در نظر بگیرید.

 

محاسبه ترمووود برای دکوراسیون

تفاوت چوب ترمو دکوراسیون مدل مکعبی و تخت

ترمو مناسب برای دکوراسیون در دو مدل کلی مکعبی و تخت ارائه می شود.

مدل تخت بیشتر برای پوشش کل دیوار استفاده می شود.

 

مدل مکعبی که به آن ترمووود دیوار گفته می شود، برای دکوراتیو سازی دیوار مورد استفاده قرار می گیرد و در دو مدل عرض ۴ با عمق ۴ سانتی متر و عرض ۴ با عمق ۶ سانتی متر ارائه می شود. هر دو مدل در طول ۳ و ۱ متری ارائه می شوند که مدل ۳ متر برای استفاده عمودی و مدل ۱ متری برای استفاده افقی تولید شده است.

ارتباط با کارشناس فروش