محصولات

پارکت مشهد

پخش ویدیو

فروشگاه دکور شرق نمایندگی فروش پارکت در مشهد می باشد و برند های برتر و آزمایش شده را با قیمت دست اول همراه با گارانتی کتبی ۱۰ ساله ارائه می دهد. برای خرید حضوری پارکت در شهر مشهد می توانید به شوروم دکور شرق مراجعه کنید.

 

آدرس شوروم دکور شرق:
مشهد، چهارراه ابوطالب، ابوطالب ۱، نبش شهید خیاطی ۳

 

ساعت کاری:
از ۹ صبح الی 8 شب به صورت یکسره

 

تلفن تماس: ۰۵۱۳۷۰۵0214

بورس پارکت در مشهد

 

 

در شهر مشهد چندین منطقه مختلف مثل خیابان فلسطین، خیابان ابوطالب ۱، خیابان کاشانی، چهار راه معلم و خیابان پیروزی به عنوان بورس پارکت در مشهد و همچنین دیگر محصولات دکوراسیون داخلی از قبیل قرنیز، کاغذ دیواری و دیگر پوشش های دیواری شناخته می شوند.

 

مرکز پخش پارکت در مشهد

دکور شرق مرکز پخش پارکت در مشهد و نماینده رسمی کارخانه های معتبر می باشد. برای خرید بی واسطه از تامین کننده با قیمت دست اول می توانید از دو طریق حضوری و آنلاین با دکور شرق در ارتباط باشید.
همچنین همکاران محترم و فعالین صنعت دکوراسیون می توانند با ارائه کارت ویزیت، سمپل محصولات را دریافت کنند.

نصب پارکت در مشهد

 

 

نحوه نصب همانند کیفیت متریال در طول عمر و زیبایی پارکت لمینت تاثیر گذار است و اگر نصب آن به صورت اصولی و حرفه ای انجام نشود از دوام آن کاسته می شود؛ از این رو دکور شرق نصب پارکت در مشهد را به صورت شرکتی و اصولی ارائه می دهد.

هزینه نصب بر حسب هر متر مربع می باشد که میتوانید مبلغ به روز آن را از کارشناسان دکور شرق استعلام بگیرید.

 

خرید پارکت در مشهد

پارکت ها بر حسب متر مربع قیمت گذاری می شوند و برای محاسبه هزینه تمام شده باید قیمت لوازم جانبی را نیز در نظر گرفت. دکور شرق علاوه بر فروش پارکت لمینت در مشهد‌، لوازم جانبی مورد نیاز مانند فوم سایلنت و قرنیز را ارائه می کند.

برای خرید پارکت در مشهد می توانید از طریق یکی از روش های زیر اقدام کنید :

• مراجعه حضوری به فروشگاه دکور شرق
• خرید آنلاین از طریق صفحه پارکت
• ثبت سفارش در واتس اپ یا به صورت تلفنی

ارتباط مستقیم با کارشناس فروش