محصولات

کفپوش مشهد

پخش ویدیو

دکور شرق نمایندگی فروش کفپوش در مشهد می باشد و برندهای برتر و آزمایش شده را ارائه می کند. برای خرید کفپوش در مشهد می توانید به صورت حضوری به شوروم دکور شرق مراجعه کنید.

 

 

آدرس شوروم دکور شرق:
مشهد، چهارراه ابوطالب، ابوطالب ۱، نبش شهید خیاطی ۳

 

ساعت کاری:
از ۹ صبح الی 8 شب به صورت یکسره

 

تلفن تماس: ۰۵۱۳۷۰۵0214

 

آدرس انبار:
مشهد، چهارراه ابوطالب، ابوطالب ۱

حتما قیمت به‌روز کفپوش ، طرح ها و نمونه های اجرایی ما را در صفحه زیر ببینید👇🏻

مرکز خرید کفپوش در مشهد

 

 

دکور شرق با دپو ۲۰ هزار متری 70 کد رنگی در انبار، به عنوان مرکز خرید کفپوش در مشهد معرفی می شود و نمایندگی 6 برند برتر ماربل، پلاس فلور و های فلور، آی دی اس دکو، دیور فلورو مگا فلور را در استان خراسان رضوی دارا است.
و همچنین به عنوان مرکز پخش کفپوش در مشهد، همکاران عزیزمی توانند با ارائه کارت ویزیت سمپل محصولات را دریافت نمایند.

 

بورس کفپوش در مشهد

در شهر مشهد چندین منطقه مختلف مانند خیابان فلسطین، چهار راه معلم، خیابان ابوطالب ۱، خیابان کاشانی و بلوار پیروزی به عنوان بورس کفپوش مشهد شناخته می شوند. همچنین دکور شرق با فعالیت در منطقه ابوطالب یک، علاوه بر کفپوش دیگر محصولات دکوراسیون داخلی مانند پارکت، قرنیز، دیوارپوش پی وی سی و ترمووال را نیز ارائه می دهد.

 

 

نصب کفپوش در مشهد

نصب کفپوش پی وی سی از طریق چسب مخصوص آن انجام می شود و اگر نصب آن به طور حرفه ای و اصولی صورت نگیرد، امکان کنده شدن تایل ها وجود دارد. دکور شرق علاوه بر فروش کفپوش در مشهد، نصب آنرا به صورت اصولی و شرکتی ارائه می دهد. معمولا قبل از نصب به جهت سیقلی کردن سطح محیط، یک یا دو مرحله زیر سازی توسط نصاب انجام می شود.

 

خرید کفپوش در مشهد

کفپوش ها بر حسب متر مربع قیمت گذاری می شوند و می توانید برای خرید کفپوش پی وی سی در مشهد به دو صورت آنلاین و حضوری با دکور شرق در ارتباط باشید.

حتما قیمت به‌روز کفپوش ، طرح ها و نمونه های اجرایی ما را در صفحه بالا ببینید👆🏻

ارتباط مستقیم با کارشناس فروش