محصولات

کفپوش مشهد

دکور شرق نمایندگی فروش کفپوش در مشهد می باشد و برندهای برتر و آزمایش شده را ارائه می کند. برای خرید کفپوش در مشهد می توانید به صورت حضوری به شوروم دکور شرق مراجعه کنید.

 

آدرس شوروم دکور شرق:
مشهد، چهارراه ابوطالب، ابوطالب ۱، نبش شهید خیاطی ۳

 

ساعت کاری:
از ۹ صبح الی ۹ شب به صورت یکسره

 

تلفن تماس: ۰۵۱۳۷۰۵۱۷۳۳

مرکز خرید کفپوش در مشهد

 

انبار کفپوش دکور شرق در مشهد

 

دکور شرق با دپو ۲۰ هزار متری ۳۰ کد رنگی در انبار، به عنوان مرکز خرید کفپوش در مشهد معرفی می شود و نمایندگی سه برند برتر ماربل، پلاس فلور و های فلور را در استان خراسان رضوی دارا است.
و همچنین به عنوان مرکز پخش کفپوش در مشهد، برای تامین متریال همکاران عزیز، با ارائه کارت ویزیت سمپل محصولات را ارائه می دهد.

 

بورس کفپوش در مشهد

در شهر مشهد چندین منطقه مختلف مانند خیابان فلسطین، چهار راه معلم، خیابان ابوطالب ۱، خیابان کاشانی و بلوار پیروزی به عنوان بورس کفپوش مشهد شناخته می شوند. همچنین دکور شرق با فعالیت در منطقه ابوطالب یک، علاوه بر کفپوش دیگر محصولات دکوراسیون داخلی مانند پارکت، قرنیز، دیوارپوش پی وی سی و کاغذ دیواری را نیز ارائه می دهد.

 

نصب کفپوش در مشهد

 

نصب شرکتی کفپوش در مشهد

 

نصب کفپوش پی وی سی از طریق چسب مخصوص آن انجام می شود و اگر نصب آن به طور حرفه ای و اصولی صورت نگیرد، امکان کنده شدن تایل ها وجود دارد. دکور شرق علاوه بر فروش کفپوش در مشهد، نصب آنرا به صورت اصولی و شرکتی ارائه می دهد. هزینه نصب همراه با احتساب یک یا دو مرحله زیر سازی، تمام لوازم جانبی و چسب مورد نیاز، به طور تقریبی ۳۵ الی ۴۰ هزار تومان برای هر متر مربع می باشد.

 

خرید کفپوش در مشهد

کفپوش ها بر حسب متر مربع قیمت گذاری می شوند و می توانید برای خرید کفپوش پی وی سی در مشهد به دو صورت آنلاین و حضوری با دکور شرق در ارتباط باشید.

جهت مشاوره از طریق روش های زیر با ما در ارتباط باشید.