محصولات

کفپوش طوسی

پخش ویدیو

دکورشرق تامین کننده تخصصی کفپوش pvc با قیمت دست اول می باشد.

260,000 تومان هر متر مربع

260,000 تومان هر متر مربع

260,000 تومان هر متر مربع

275,000 تومان هر متر مربع

275,000 تومان هر متر مربع

275,000 تومان هر متر مربع

270,000 تومان هر متر مربع

270,000 تومان هر متر مربع

270,000 تومان هر متر مربع

270,000 تومان هر متر مربع

کفپوش طوسی یکی از پرطرفدارترین رنگ های کفپوش به شمار می آید که در بسیاری از دکوراسیون های سبک مدرن دیده می شود. اگر شما هم طرفدار این رنگ خنثی هستید، می توانید از کفپوش طوسی روشن یا تیره برای پوشش کف محیط نشیمن، اتاق خواب، راهرو یا دفتر کار استفاده کنید.

در ادامه به دیگر نکات مهم برای انتخاب کفپوش پی وی سی طوسی اشاره خواهیم کرد. دکور شرق به عنوان تامین کننده تخصصی کفپوش، انواع کفپوش طوسی را ارائه می دهد.

کفپوش طوسی تیره یا روشن؟

 

 

انتخاب بین کفپوش پی وی سی طوسی تیره یا طوسی روشن به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین آنها می توان به سلیقه افراد ساکن، نور محیط و رنگ دیگر اجزای دکوراسیون اشاره کرد.

اگر رنگ همه اجزای دکوراسیون محیط روشن و مایل به سفید باشد، پیشنهاد می کنیم از کفپوش رنگ طوسی تیره برای پوشش کف استفاده کنید؛ در غیر این صورت استفاده از کفپوش طوسی روشن باعث بزرگتر دیده شدن فضا و انعکاس نور بیشتر در محیط خواهد شد.

 

استفاده از رنگ های چوب و گرم در محیط

در محیط هایی که کفپوش پی وی سی طوسی ساده یا طرح چوب کار شده، بهتر است از رنگ های چوب و گرم به عنوان رنگ مکمل استفاده شود. علاوه بر این می توانید در محیط برای یکی از دیوار ها از پوشش های طرح چوب مثل ترمو وال و ترمووود استفاده کرده یا رنگ کمد ها را به رنگ چوب انتخاب کنید تا از خنثی بودن بیش از حد و سرد شدن تناژ دکوراسیون محیط جلوگیری می شود.

کفپوش طوسی طرح چوب یا پتینه ای

 

 

کفپوش رنگ طوسی (خاکستری) با طرح چوب یا پتینه یکی دیگر از گزینه هایی است که می توانید برای پوشش کف محیط استفاده کنید که انتخاب بین آنها کاملا سلیقه ای است. در دکور شرق هر دو مدل طرح چوب و پتینه ای با رنگ طوسی ارائه می شود و شما می توانید با مشاهده همه طرح ها، بهترین گزینه را برای منزل و دفتر کار خود انتخاب کنید.

 

قیمت کفپوش طوسی

قیمت کفپوش طوسی (PVC) نسبت به دیگر پوشش های کف مانند پارکت لمینت، سرامیک و … مناسب تر بوده و جزو کفپوش های با قیمت مقرون به صرفه به شمار می آید.
قیمت کفپوش طوسی به ازای هر متر مربع آن اعلام می شود که برای محاسبه قیمت تمام شده آن باید هزینه نصب و چسب آن را نیز در نظر گرفت.

 

انتخاب رنگ قرنیز برای کفپوش طوسی

در محیط هایی با کفپوش پی وی سی طوسی (خاکستری)، پیشنهاد می کنیم از قرنیز همرنگ کفپوش ها، یا طوسی تیره و یا سفید مات استفاده کنید اما برای انتخاب قرنیز رنگ چوب بر روی کفپوش طوسی باید دقت کرد. در صورتی که رنگ قرنیز در یکی دیگر از اجزای دکوراسیون به کار رفته باشد، هارمونی رنگ دکوراسیون حفظ خواهد شد.

 

تفاوت کفپوش پی وی سی و لمینت

کفپوش پی وی سی از جنس pvc (پلاستیک فشرده) تولید می شود اما مغزی پارکت لمینت از جنس HDF که مشتقات چوب بوده و قیمت آن دو برابر کفپوش های پی وی سی می باشد. در دکور شرق کفپوش طوسی در هر دو مدل پی وی سی و لمینت ارائه می شود.

نمونه های اجرایی کفپوش PVC طوسی اجرا شده توسط تیم دکور شرق