محصولات

کفپوش طوسی

 

کفپوش طوسی یکی از پرطرفدارترین رنگ های کفپوش به شمار می آید که در بسیاری از دکوراسیون های سبک مدرن دیده می شود. اگر شما هم طرفدار این رنگ خنثی هستید، می توانید از کفپوش طوسی روشن یا تیره برای پوشش کف محیط نشیمن، اتاق خواب، راهرو یا دفتر کار استفاده کنید.

در ادامه به دیگر نکات مهم برای انتخاب کفپوش پی وی سی طوسی اشاره خواهیم کرد. دکور شرق به عنوان تامین کننده تخصصی کفپوش، انواع کفپوش طوسی را ارائه می دهد.

 

کفپوش طوسی تیره یا روشن؟

 

 

انتخاب بین کفپوش پی وی سی طوسی تیره یا طوسی روشن به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین آنها می توان به سلیقه افراد ساکن، نور محیط و رنگ دیگر اجزای دکوراسیون اشاره کرد.

اگر رنگ همه اجزای دکوراسیون محیط روشن و مایل به سفید باشد، پیشنهاد می کنیم از کفپوش رنگ طوسی تیره برای پوشش کف استفاده کنید؛ در غیر این صورت استفاده از کفپوش طوسی روشن باعث بزرگتر دیده شدن فضا و انعکاس نور بیشتر در محیط خواهد شد.

 

استفاده از رنگ های چوب و گرم در محیط

در محیط هایی که کفپوش پی وی سی طوسی ساده یا طرح چوب کار شده، بهتر است از رنگ های چوب و گرم به عنوان رنگ مکمل استفاده شود. علاوه بر این می توانید در محیط برای یکی از دیوار ها از پوشش های طرح چوب مثل ترمو وال و ترمووود استفاده کرده یا رنگ کمد ها را به رنگ چوب انتخاب کنید تا از خنثی بودن بیش از حد و سرد شدن تناژ دکوراسیون محیط جلوگیری می شود.

کفپوش طوسی طرح چوب یا پتینه ای

 

 

کفپوش رنگ طوسی (خاکستری) با طرح چوب یا پتینه یکی دیگر از گزینه هایی است که می توانید برای پوشش کف محیط استفاده کنید که انتخاب بین آنها کاملا سلیقه ای است. در دکور شرق هر دو مدل طرح چوب و پتینه ای با رنگ طوسی ارائه می شود و شما می توانید با مشاهده همه طرح ها، بهترین گزینه را برای منزل و دفتر کار خود انتخاب کنید.

 

انتخاب رنگ قرنیز برای کفپوش طوسی

در محیط هایی با کفپوش پی وی سی طوسی (خاکستری)، پیشنهاد می کنیم از قرنیز همرنگ کفپوش ها، یا طوسی تیره و یا سفید مات استفاده کنید اما برای انتخاب قرنیز رنگ چوب بر روی کفپوش طوسی باید دقت کرد. در صورتی که رنگ قرنیز در یکی دیگر از اجزای دکوراسیون به کار رفته باشد، هارمونی رنگ دکوراسیون حفظ خواهد شد.

 

تفاوت کفپوش پی وی سی و لمینت

کفپوش پی وی سی از جنس pvc (پلاستیک فشرده) تولید می شود اما مغزی پارکت لمینت از جنس HDF که مشتقات چوب بوده و قیمت آن دو برابر کفپوش های پی وی سی می باشد. در دکور شرق کفپوش طوسی در هر دو مدل پی وی سی و لمینت ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *