محصولات

ترمووود مشهد

دکور شرق تامین کننده و نمایندگی چوب ترمو در مشهد می باشد و انواع ترمووود های ایرانی درجه ۱ و تحت لیسانس فنلاند را به صورت لب تراش شده و پولیش خورده ارائه می دهد.

برای مشاهده قیمت و مدل های مختلف روی دکمه کلیک کنید.

خرید ترمووود در مشهد

برای خرید ترمووود در مشهد به صورت حضوری می توانید به شوروم دکور شرق مراجعه کنید.

 

آدرس شوروم دکور شرق:

مشهد، چهارراه ابوطالب، ابوطالب ۱، نبش شهید خیاطی ۳

 

ساعت کاری شوروم دکور شرق:

۹ صبح الی ۹ شب به صورت یکسره

 

تلفن تماس: ۰۵۱۳۷۰۵۱۷۳۳

 

سفارش های کلی در صورت موجود نبودن در انبار دکور شرق، سفارش شما طی ۲ روز کاری تحویل داده می شود.

 

خرید ترمووود در مشهد

 

نمایندگی چوب ترمو در مشهد

اکثر تولید کنندگان چوب ترمو در شهرهای شمالی و تهران قرار دارند و تنوع چوب های موجود در بازار مشهد، باعث دشوار خرید چوب با کیفیت شده است.

دکور شرق با همکاری بهترین تولید کنندگان در کشور، انواع چوب ترمو با کیفیت را با قیمت دست اول ارائه می کند و به عنوان مرکز پخش چوب ترمو در مشهد شناخته می شود.

 

اجرا ترمووود در مشهد

در شهر مشهد به دلیل آب و هوای گرم و خشک و همچنین تابش نور خورشید در اکثر مواقع سال، برای استفاده از چوب ترمو در نمای ساختمان باید چوب ها توسط رنگ مخصوص رنگ آمیزی شوند که این رنگ باعث افزایش طول عمر و مقاومت آنها در برابر نور خورشید می شود.

دکور شرق علاوه بر فروش محصولات دکوراسیون داخلی، رنگ آمیزی و اجرای چوب ترمو در شهر مشهد را به صورت تخصصی ارائه می کند و می توانید نصب و اجرای آن را در دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان به متخصصین دکور شرق بسپارید.

 

نمایندگی فروش ترمووود در مشهد

 

فروش چوب ترمووود در مشهد

فروش ترمووودها به صورت شاخه ای است و قیمت آنها بر حسب متر مربع یا شاخه ای اعلام می شود. فروش چوب ترمووود در مشهد توسط دکور شرق با قیمت دست اول و بدون واسطه انجام می شود و امکان مرجوعی چوب ها در صورت اضافه بودن نیز وجود دارد.

جهت مشاوره از طریق روش های زیر با ما در ارتباط باشید.