محصولات

ترمو وال مشهد

پخش ویدیو

دکور شرق تامین کننده و نمایندگی ترمو وال در مشهد می باشد و انواع ترمو وال های پی وی سی و ترمووود مخصوص دکوراسیون را ارائه می کند.

 

آدرس شوروم دکور شرق:
مشهد، چهارراه ابوطالب، ابوطالب ۱، نبش شهید خیاطی ۳

 

ساعت کاری:
از ۹ صبح الی 8 شب به صورت یکسره

 

تلفن تماس:

۰۵۱۳۷۰۵0214

خرید ترمو وال در مشهد

دکور شرق تأمین کننده تخصصی محصولات دکوراسیون داخلی شامل ماربل شیت، کفپوش پی وی سی، پارکت لمینت، قرنیز ام دی اف و پی وی سی، دیوار پوش فومی و پی وی سی، لمسه کاری دیوار و همچنین مرکز فروش ترمووال در مشهد می باشد و برای خرید ترمو وال در مشهد می توانید از طریق یکی از روش های زیر اقدام کنید:

. مراجعه حضوری به فروشگاه دکور شرق

. خرید آنلاین از طریق صفحه ترمووال

. ثبت سفارش به صورت تلفنی و واتس اپ

 

نمایندگی ترمو وال در مشهد

 

 

ترمووال یکی از متریال های ترند دکوراسیون به شمار می رود که برای دکوراتیو سازی محیط های مسکونی و تجاری کاربرد دارد. دکور شرق با همکاری بهترین تولید کنندگان در کشور، انواع ترمووال با کیفیت را با قیمت دست اول ارائه می کند و به عنوان مرکز پخش ترمو وال در مشهد شناخته می شود.

 

ارائه و اجرای ماربل شیت و ترمو وال در مشهد

اجرای ترمووال در کنار ماربل شیت برای دکوراتیو سازی دیوارها مخصوصا دیوار تی وی، نمای زیبا و منحصر به فردی به محیط می بخشد و باعث متمایز شدن دیوار شاخص در محیط خواهد شد. دکور شرق به عنوان تامین کننده تخصصی ماربل شیت و ترمووال در مشهد، آماده اجرای این دو متریال در کنار یکدیگر می باشد.

 

اجرا و نصب ترمو وال در مشهد

 

 

دکور شرق علاوه بر فروش محصولات دکوراسیون داخلی، ترمو وال و ترمووود مخصوص دکوراسیون داخلی را در شهر مشهد به صورت تخصصی اجرا می کند و می توانید نصب و اجرای آن را در دکوراسیون داخلی به متخصصین دکور شرق بسپارید.

 

بورس ترمو وال در مشهد

در شهر مشهد، دفاتر فروش محصولات دکوراسیون در چندین منطقه مختلف مانند خیابان فلسطین، خیابان ابوطالب ۱، خیابان پیروزی و چهارراه معلم قرار گرفته اند اما ترمووال یکی از محصولات جدید دکوراسیون داخلی است و تامین کنندگان زیادی ندارد.

دکور شرق با فعالیت در خیابان ابوطالب ۱، به عنوان مرکز خرید ترمو موال در مشهد شناخته می شود.

 

فروش دیوار پوش ترمو وال در مشهد

 

 

فروش ترمو وال به صورت شاخه ای است و قیمت آنها بر حسب متر مربع یا شاخه ای اعلام می شود. فروش دیوار پوش ترمو وال در مشهد توسط دکور شرق با قیمت دست اول و بدون واسطه انجام می شود و امکان مرجوعی آنها در صورت اضافه بودن شاخه کامل نیز وجود دارد.

ارتباط مستقیم با کارشناس فروش