محصولات
محصولات

خانه / دیوار پوش ترکیه ای استیک وال

دیوار پوش ترکیه ای استیک وال

خرید دیوارپوش ترکیه ای

• قیمت هر متر مربع دیوارپوش ها ۵۵۰ هزار تومان

(قیمت تمامی کد ها یکسان می باشد)

• هزینه چسب هر متر مربع ۳۰ هزار تومان

دکور شرق نماینده رسمی دیوار پوش ترکیه ای استیک وال می باشد.

تغییر دکوراسیون سریع با استیک وال!!

دیوارپوش ترکیه ای استیک وال قابل نصب روی تمامی سطوح بدون نیاز به نصاب.

ویژگی های استیک وال

استیک وال نوعی پوشش دیواری از جنس بتن پلیمری می باشد که برای ساخت آن از پودر سنگ مرمر و سیلیس استفاده شده است. همچنین جنس پشت آن از پلی استایرن انبساطی ساخته شده و به همین علت این متریال عایق صوت، حرارت و رطوبت می باشد.

هر پانل طرح آجر دارای ابعاد ۱۲۰ در ۵۰ سانتی متر و دیگر طرح ها شامل طرح چوب، کاشی و بتن دارای ابعاد ۱۰۰ در ۱۶ سانتی متر می باشند که این پنل ها در کنار یکدیگر سطح یکپارچه و بدون درزی را تشکیل می دهند.

محاسبه قیمت دیوارپوش ترکیه ای فومی استیک وال

قیمت دیوار پوش پلیمری بر حسب تایل و همچنین متر مربع داخل سایت ذکر شده و شما می توانید برای محاسبه قیمت کل، قیمت دیوار پوش ها را بر اساس متراژ مورد نیاز در نظر گرفته و هزینه چسب را نیز به آن اضافه کنید. 

در نظر داشته باشید که قیمت متر مربع تمامی طرح ها یکسان است.

دیوارپوش پلیمری برای چه محیط هایی مناسب است؟

استیک وال در همه محیط ها (مسکونی، اداری و تجاری) و در هر نوع بنایی قابل استفاده می باشد و هیچ گونه محدودیت کاربری ندارد (به جز کف). از این متریال می توان برای تغییر دکوراسیون سریع در اتاق خواب، پذیرایی، دفتر کار و حتی فضای بیرونی استفاده کرد.

این پنل ها به دلیل ویژگی عایق رطوبت بودن در فضاهای بهداشتی-درمانی و همچنین مناطق شرجی کاربرد دارند. علاوه بر این استیک وال عایق عالی صوتی است و می توان برای اکوستیک کردن درب و فضاهای مختلف از آن استفاده کرد.

دیوار پوش پلیمری دارای قابلیت انحنا پذیری می باشد و در فضاهای منحنی محدب و مقعر بدون نیاز به زیرسازی و نگهدارنده قابل اجراست.

آیا نصب پنل های پلیمری نیاز به نصاب متخصص دارد؟

این متریال بدون نیاز به نصاب حرفه ای و با ابزارآلات ساده روی سطح دیوار و سقف قابل نصب می باشد اما در صورت تمایل می توان نصب آنرا به نصاب متخصص سپرد.

نحوه نصب دیوار پوش ترکیه ای فومی استیک وال

• اندازه گیری سطح مورد نظر
• محاسبه تعداد تایل مورد نیاز
• تمیز کردن سطح
• آغشته کردن پشت پنل ها به چسب پلی یورتان به صورت نقطه ای در فواصل معین
• شروع نصب از یک طرف دیوار
• فشار دادن کامل سطح پنل ها برای اطمینان از چسبیدن صحیح
• در انتها تایل های برشی مورد نیاز برای گوشه های دیوار را با استفاده از کاتر برش داده و سپس آن را به سطح بچسبانید.

سطوح قابل نصب

این متریال پلیمری در فضاهای داخلی بر روی تمامی سطوح مانند گچ، کاشی، سرامیک، شیشه، چوب، فلز، سیمان سفید و غیره، حتی دیوار هایی که دارای نم و رطوبت می باشند با چسب پلی یورتان قابل نصب می باشد.

همچنین با استفاده از چسب پایه سیمان در فضای باز و نمای ساختمان قابل استفاده است.

مقاومت در برابر آب و رطوبت

دیوار پوش های فومی ترکیه ای استیک وال ۱۰۰ درصد عایق آب و رطوبت بوده و می توان از آنها در محیط های مرطوب مثل فضای بین کابینتی، استخر، سرویس بهداشتی، حمام و محوطه سازی، نما و … استفاده کرد.

دیوار پوش پلیمری قابل شستشو با مواد شوینده است و حتی در پروژه های ساخت و ساز یا بازسازی بدون نیاز به زیرسازی روی دیوار و سقف هایی که دارای نم و رطوبت هستند، نصب می گردد.

مقاومت در برابر ضربه و فشار

محصولات استیک وال در عین سبک بودن، در برابر ضربات و فشار کاملا محکم و مقاوم است و تا حدود ۸۰ نیوتون در متر مربع مقاومت فشاری دارد.

نحوه نصب در نمای ساختمان و فضای بیرونی

استفاده از استیک وال در نمای ساختمان و فضای بیرون به دلیل وجود یک لایه پلی استایرن انبساطی در پشت آن امکان پذیر است. برای نصب در فضای بیرونی باید چسب پایه سیمانی که به صورت پودر بوده را با آب مخلوط کرده و به صورت ملات پشت محصولات زده و آنرا بر روی دیوار های آجر، سفال، بلوک، لیکا و غیره بدون نیاز به زیر سازی نصب کنید. البته در فضاهای بیرونی مسقف می توان دیوار پوش ها را با چسب های پلی یورتان نصب کرد.

ارسال به چه صورت و چند روزه انجام می شود؟

این متریال موجود در انبار دکورشرق می باشد و سفارشات تمامی شهر ها طی ۲ روز کاری به آدرس مورد نظر شما تحویل می گردد.

جهت مشاوره از طریق روش های زیر با ما در ارتباط باشید.