محصولات

نمایندگی فروش قرنیز در تهران

پخش ویدیو

دکور شرق مرکز خرید قرنیز در تهران می باشد که انواع برند های برتر ام دی اف و پی وی سی را با قیمت دست اول ارائه می دهد. برای خرید قرنیز در تهران می توانید به صورت حضوری به شوروم دکور شرق مراجعه کنید.

 

آدرس شوروم دکور شرق:
صادقیه، خیابان کاشانی، بلوار اباذر، نبش بوستان غربی سوم، ساختمان آیسان، ورودی اداری، طبقه ۱، واحد ۱۰۶

 

ساعت کاری:
از ۹ صبح الی ۹ شب به صورت یکسره

 

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۰۱۵۵۴۳

بورس قرنیز تهران

مناطق مختلفی به عنوان بورس فروش قرنیز در تهران معرفی می شوند؛ مانند خیابان سهروردی، خیابان دلاوران، خاوران، بنی هاشم و …

دکور شرق با فعالیت در خیابان … به عنوان یکی از مراکز خرید قرنیز در تهران، علاوه بر فروش این متریال، دیگر محصولات دکوراسیون داخلی مانند پارکت، کفپوش، ماربل شیت، دیوار پوش فومی و … را نیز ارائه می دهد.

 

نمایندگی فروش قرنیز در تهران

 

 

دکور شرق نمایندگی فروش قرنیز در تهران می باشد که برند های برتر و آزمایش شده را با قیمت دست اول ارائه می دهد و می توانید برای خرید قرنیز دیوار در تهران از تامین کننده با دکور شرق در ارتباط باشید.

 

خرید قرنیز چوبی در تهران

دکور شرق ارائه دهنده انواع قرنیز ام دی اف در تهران با عرض های مختلف مثل ۷، ۹، ۱۱ و ۱۳ سانتی متر می باشد و از برترین برند های ام دی اف موجود در فروشگاه، می توان قرنیز کرونوگرین را نام برد.

 

خرید قرنیز پی وی سی در تهران

دکور شرق ارائه دهنده برند های برتر قرنیز پی وی سی در تهران با عرض های مختلف از ۷ الی ۲۰ سانتی متر می باشد و به عنوان مرکز فروش قرنیز پی وی سی در تهران فعالیت می کند. از جمله این برند ها می توان به بهینا، آذین، اصفهان پنل و برند تهران اشاره کرد.

 

مرکز پخش قرنیز در تهران

همکاران فعال در زمینه دکوراسیون می توانند با ارائه کارت ویزیت خود، برای خرید های کلی و جزئی و همچنین دریافت سمپل محصولات به پخش قرنیز در تهران (فروشگاه دکور شرق) مراجعه کنند.

 

قیمت قرنیز در تهران

رنج قیمت قرنیز ها به ازای هر شاخه سه متری از ۴۵ الی ۳۵۰ هزار تومان و قیمت نصب قرنیز در تهران به ازای هر متر طول بین ۷ الی ۱۵ هزار تومان می باشد.

 

نصب قرنیز در تهران

 

 

نصب قرنیز با استفاده از میخ های بادی ریز و چسب ام دی اف و آکواریوم انجام می شود که نیازمند دقت و تجربه بالایی است. از این رو دکور شرق علاوه بر فروش متریال، نصب قرنیز در تهران را به صورت اصولی و شرکتی ارائه می دهد.

ارتباط مستقیم با مدیر فروش