محصولات

نمایندگی فروش قرنیز در تهران

پخش ویدیو

دکور شرق مرکز خرید قرنیز در تهران می باشد که انواع برند های برتر ام دی اف و پی وی سی را با قیمت دست اول ارائه می دهد. برای خرید قرنیز در تهران می توانید به صورت حضوری به شوروم دکور شرق مراجعه کنید.

 

آدرس شوروم دکور شرق:
صادقیه، خیابان کاشانی، بلوار اباذر، نبش بوستان غربی سوم، ساختمان آیسان، ورودی اداری، طبقه 1، واحد 106

 

ساعت کاری:
از ۹ صبح الی 5.30 به صورت یکسره

 

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۰۱۵۵۴۳

بورس قرنیز تهران

مناطق مختلفی به عنوان بورس قرنیز در تهران معرفی می شوند؛ مانند خیابان سهروردی، خیابان دلاوران، خاوران، بنی هاشم ، آیت الله کاشانی و …

دکور شرق با فعالیت در خیابان آیت الله کاشانی به عنوان یکی از مراکز فروش قرنیز در تهران، علاوه بر فروش این متریال، دیگر محصولات دکوراسیون داخلی مانند پارکت، کفپوش، ماربل شیت، دیوار پوش فومی و ترمووال را نیز ارائه می دهد.

 

بورس قرنیز در غرب تهران

یکی از مناطقی که به عنوان بورس قرنیز در غرب تهران شناخته می شود خیابان آیت الله کاشانی است که در منطقه 5 تهران واقع شده است. شرکت دکور شرق نیز با فعالیت در این منطقه آماده تامین متریال مشتریان عزیز می باشد.

 

نمایندگی فروش قرنیز در تهران

 

 

دکور شرق نمایندگی فروش قرنیز در تهران می باشد که برند های برتر و آزمایش شده را با قیمت دست اول ارائه می دهد و می توانید برای خرید قرنیز دیوار در تهران از تامین کننده با دکور شرق در ارتباط باشید.

 

خرید قرنیز ام دی اف در تهران

دکور شرق ارائه دهنده انواع قرنیز ام دی اف در تهران با عرض های مختلف مثل ۷، ۹، ۱۱ و ۱۳ سانتی متر می باشد و از برترین برند های ام دی اف موجود در فروشگاه، می توان قرنیز کرونوگرین را نام برد.

خرید قرنیز پی وی سی در تهران

دکور شرق ارائه دهنده برند های برتر قرنیز پی وی سی در تهران با عرض های مختلف از ۷ الی ۲۰ سانتی متر می باشد و به عنوان مرکز فروش قرنیز پی وی سی در تهران فعالیت می کند. از جمله این برند ها می توان به بهینا، آذین، اصفهان پنل و برند تهران اشاره کرد.

 

مرکز پخش قرنیز در تهران

همکاران فعال در زمینه دکوراسیون می توانند با ارائه کارت ویزیت خود، برای خرید های کلی و جزئی به شرکت پخش قرنیز در تهران (شرکت دکور شرق) مراجعه کنند.

 

قیمت قرنیز در تهران

قیمت قرنیز در تهران به ازای هر مترطول یا شاخه اعلام می شود. برای مشاهده قیمت قرنیز کلیک کنید. برای محاسبه هزینه تمام شده علاوه برهزینه قرنیز باید هزینه نصب آنرا نیز در نظر بگیرید.

 

نصب قرنیز در تهران

 

 

نصب قرنیز با استفاده از میخ های بادی ریز و چسب ام دی اف و آکواریوم انجام می شود که نیازمند دقت و تجربه بالایی است. از این رو دکور شرق علاوه بر فروش متریال، نصب قرنیز در تهران را به صورت اصولی و شرکتی ارائه می دهد.

ارتباط مستقیم با کارشناس فروش