محصولات

خانه / میز

میز

دکور شرق تولید کننده انواع میز مدرن و مینیمال با متریال های درجه یک و فناوری روز سازه های چوبی می باشد و تمامی محصولات را با ضمانت نامه کتبی ارائه می دهد.

راهنمای خرید میز

برای انتخاب بهتر هنگام خرید، باید به نکات لازم توجه داشت:

خرید میز

دکور شرق تولید کننده انواع میز چوبی مدرن و مینیمال با متریال های درجه یک می باشد و شما می توانید قبل از خرید اینترنتی میز از کارشناسان دکور شرق مشاوره بگیرید.

قیمت میز

قیمت میزهای مختلف با توجه به متریال به کار رفته در آنها متفاوت می باشد و میزهای تولید شده در کارگاه دکور شرق با قیمت دست اول و بدون واسطه ارائه می شوند.

انواع میز

انواع میز

انواع میزها در کنار کارایی، نقش بسزایی در زیبایی بصری دکوراسیون دارند و در ابعاد مختلف و با متریال های متفاوت ساخته می شوند.

ارتفاع و ابعاد انواع میزهای تولید شده در کارگاه دکور شرق با توجه به ارگونومی بدن انسان و استاندارد های لازم در نظر گرفته شده تا در دراز مدت به سلامتی افراد آسیب وارد نشود. در ساخت این محصولات از متریال های مختلف مثل ام دی اف روکشدار، ام دی اف خام با روکش و رنگ، ورق هایگلاس و قوطی های آهن و استیل استفاده شده و معمولا هر مدل میز در چند رنگ مختلف ارائه می شود.

از پر کاربرد ترین انواع آنها می توان به میز تحریر، میز کار، مدیریت، میز تلویزیون، میز آرایش، جلو مبلی و نهارخوری اشاره‌ کرد که هر کدام با استاندارد ها و طراحی متفاوتی ارائه می شوند.

جهت مشاوره از طریق روش های زیر با ما در ارتباط باشید.