محصولات

کفپوش تهران

پخش ویدیو

مرکز خرید کفپوش در تهران

 

 

دکور شرق با دپو ۲۰ هزار متری 50 کد رنگی در انبار و نمایندگی چهار برند برتر آی دی اِس دکو، ماربل، دیور فلور و مگافلور به عنوان مرکز فروش کفپوش در تهران معرفی می شود.

و همچنین به عنوان مرکز پخش کفپوش در تهران، برای تامین متریال همکاران عزیز، با ارائه کارت ویزیت سمپل محصولات را ارائه می دهد.

 برای خرید کفپوش پی وی سی در تهران به صورت بی واسطه از تامین کننده با قیمت دست اول می توانید از دو طریق حضوری و آنلاین با دکور شرق در ارتباط باشید.

 

بورس کفپوش PVC در تهران

در شهر تهران مناطق مختلفی مانند خیابان سهروردی، دلاوران، خاوران، بنی هاشم، محله چهار دانگه و … به عنوان بازار کفپوش تهران شناخته می شوند. شوروم دکور شرق با فعالیت در منطقه خیابان کاشانی که بورس کفپوش تهران می باشد، علاوه بر کفپوش، دیگر متریال های دکوراسیون داخلی مانند پارکت، قرنیز، ماربل شیت و دیوار پوش پی وی سی را ارائه می دهد.

 

بورس کفپوش در غرب تهران

یکی از مناطقی که به عنوان بورس کفپوش در غرب تهران شناخته می شود خیابان آیت الله کاشانی است که در منطقه 5 تهران واقع شده است. شرکت دکور شرق نیز با فعالیت در این منطقه آماده تامین متریال مشتریان عزیز می باشد.

 

بورس کفپوش پی وی سی در شرق تهران

یکی از مناطقی که به عنوان بورس کفپوش pvc در شرق تهران شناخته می شود خیابان سهروردی است که چندین فروشگاه دکوراسیون داخلی در این منطقه فعالیت میکنند. شرکت دکور شرق مرکز فروش کفپوش پی وی سی در تهران در منطقه صادقیه غرب تهران واقع شده اما متخصصین مجموعه، خدمات نصب و اجرا تمام محصولات دکوراسیون داخلی را در سراسر استان تهران انجام می دهند.

 

خرید کفپوش در تهران

قیمت گذاری کفپوش ها بر حسب متر مربع انجام می شود و برای خرید کفپوش در تهران می توانید به دو صورت آنلاین و حضوری با دکور شرق در ارتباط باشید.

 

نصب کفپوش در تهران

 

 

نصب کفپوش پی وی سی در تهران به وسیله چسب مخصوص بر روی کف انجام می شود و در صورتی که نصب آن به صورت اصولی و حرفه ای انجام نشود، امکان کنده شدن تایل های آن وجود دارد.

دکور شرق علاوه بر فروش کفپوش در تهران، نصب آنرا به صورت اصولی و شرکتی در شهر تهران ارائه می دهد.

 

مزایای استفاده از کفپوش پی وی سی

این متریال که به عنوان کفپوش پلاستیکی در تهران نیز شناخته می شود، به دلیل مواد اولیه آن که pvc می باشد کاملا ضد آب بوده و در محیط های مرطوب مانند آشپزخانه نیز قابل استفاده می باشد.

ارتباط مستقیم با کارشناس فروش