شوروم تهران جمعه و شنبه از ساعت 12 الی 17 باز می باشد.

شوروم تهران جمعه و شنبه از ساعت 12 الی 17 

باز می باشد.

محصولات

نمایندگی فروش کفپوش در تهران

پخش ویدیو

دکور شرق نمایندگی فروش کفپوش در تهران می باشد و برند های برتر و آزمایش شده را ارائه می کند. برای خرید کفپوش پی وی سی در تهران می توانید به صورت حضوری به شوروم دکور شرق در شهر تهران مراجعه کنید.

 

آدرس شوروم دکور شرق:
صادقیه، خیابان کاشانی، بلوار اباذر، نبش بوستان غربی سوم، ساختمان آیسان، ورودی اداری، طبقه ۱، واحد ۱۰۶

 

ساعت کاری:
از ۹ صبح الی ۷ شب به صورت یکسره

 

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۰۱۵۵۴۳

مرکز خرید کفپوش در تهران

 

 

دکور شرق با دپو ۲۰ هزار متری ۳۰ کد رنگی در انبار و نمایندگی سه برند برتر آی دی اِس دکو، ماربل، دیور فلور و مگافلور به عنوان مرکز خرید کفپوش در تهران معرفی می شود.
و همچنین به عنوان مرکز پخش کفپوش در تهران، برای تامین متریال همکاران عزیز، با ارائه کارت ویزیت سمپل محصولات را ارائه می دهد.

 برای خرید کفپوش پی وی سی در تهران به صورت بی واسطه از تامین کننده با قیمت دست اول می توانید از دو طریق حضوری و آنلاین با دکور شرق در ارتباط باشید.

 

بورس کفپوش PVC در تهران

در شهر تهران مناطق مختلفی مانند خیابان سهروردی، دلاوران، خاوران، بنی هاشم، محله چهار دانگه و … به عنوان بازار کفپوش تهران شناخته می شوند. شوروم دکور شرق با فعالیت در منطقه … که بورس کفپوش تهران می باشد، علاوه بر کفپوش، دیگر متریال های دکوراسیون داخلی مانند پارکت، قرنیز، ماربل شیت و دیوار پوش پی وی سی را ارائه می دهد.

 

خرید کفپوش در تهران

قیمت گذاری کفپوش ها بر حسب متر مربع انجام می شود و برای خرید کفپوش در تهران می توانید به دو صورت آنلاین و حضوری با دکور شرق در ارتباط باشید.

 

نصب کفپوش در تهران

 

 

نصب کفپوش پی وی سی در تهران به وسیله چسب مخصوص بر روی کف انجام می شود و در صورتی که نصب آن به صورت اصولی و حرفه ای انجام نشود، امکان کنده شدن تایل های آن وجود دارد.

دکور شرق علاوه بر فروش کفپوش در تهران، نصب آنرا به صورت اصولی و شرکتی در شهر تهران ارائه می دهد.

 

مزایای استفاده از کفپوش پی وی سی

این متریال که به عنوان کفپوش پلاستیکی در تهران نیز شناخته می شود، به دلیل مواد اولیه آن که pvc می باشد کاملا ضد آب بوده و در محیط های مرطوب مانند آشپزخانه نیز اقبل استفاده می باشد.

ارتباط مستقیم با کارشناس فروش