محصولات

ماربل شیت بین کابینتی و آشپزخانه

پخش ویدیو

ماربل شیت بین کابینتی یکی از پرطرفدارترین متریال ها برای بین کابینت به شمار می رود. ماربل شیت از جنس پی وی سی و پودر سنگ تولید می شود و با ابعاد 122 در 280 سانتی متر ارائه می شود که بر اساس عرض مابین کابینت ها، در عرض 60 سانتی متر برش می خورد و هر یک ورق ماربل شیت 560 سانتی متر طول در عرض 60 سانتی متر را پوشش می دهد. در صورتی که طول بین کابینت بیشتر از این متراژ باشد، بیشتر از 1 ورق نیاز است.

 

ویژگی های ماربل شیت بین کابینتی

 

 

ماربل شیت بین کابینتی به دلیل ویژگی هایی مانند نصب آسان، وزن سبک، سطح آنتی باکتریال، ضد آب و ضد خش بودن یکی از بهترین دیوارپوش های بین کابینت است که به دلیل ضخامت کم، بدون نیاز به تخریب بر روی کاشی و سرامیک های قبلی قابل نصب می باشد.

علاوه بر این ماربل شیت بین کابینتی آشپزخانه به دلیل ظاهر مشابه سنگ های اسلب لوکس، نمای زیبا و منحصر به فردی به فضای بین کابینتی و آشپزخانه شما می بخشد و به عنوان بین کابینتی طرح سنگ نیز در بازار شناخته می شود.

 

 

استفاده از ماربل شیت برای دیوار های آشپزخانه

در باز سازی فضای آشپزخانه، علاوه بر بین کابینت میتوان از ماربل شیت برای پوشش همه دیوار های آشپزخانه نیز استفاده کرد.

ماربل شیت آشپزخانه همانند کاشی و سنگ اسلب برای پوشش دیوار آشپزخانه گزینه ای عالی می باشد چرا که ضد آب و آنتی باکتریال بوده و به راحتی نظافت می شود.

 

قیمت ماربل شیت بین کابینتی

قیمت ماربل شیت بین کابینتی آشپزخانه را می توانید داخل صفحه اصلی ماربل شیت در سایت دکور شرق مشاهده کنید و برای خرید بین کابینتی ماربل شیت می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید یا به صورت حضوری به شوروم دکور شرق در تهران و مشهد مراجعه کنید.

 

 

حتما قیمت به‌روز ماربل شیت ، طرح ها و نمونه های اجرایی ما را در صفحه زیر ببینید👇🏻

نحوه نصب ماربل شیت بین کابینت

ورق های ماربل با کاتر قابل برش هستند و نصب آن ها به وسیله چسب مخصوص آن انجام می شود که این چسب کاملا ضد آب بوده و از گیرایی بالایی نیز برخوردار است. پیشنهاد می کنیم به دلیل ظرافت بیشتر در برش و نصب، اجرای آن را به نصاب متخصص بسپارید. همچنین برای لبه بین کابینتی و صفحه کابینت از قرنیز آب بند استفاده می شود که باعث پوشش درز ها و جلوگیری از نفوذ آب به کابینت های پایین خواهد شد.

در نظر داشته باشید که بهتر است نصب ماربل شیت بین کابینتی بعد از نصب کابینت ها انجام شود اما در صورت تمایل امکان نصب آن قبل از کابینت ها وجود دارد.

 

آیا بین کابینتی ماربل شیت برای پشت گاز مناسب است؟

 

 

ورق ماربل شیت اشتعال پذیر نیست و برای فضای بین کابینت کاملا استاندارد و مناسب می باشد اما باید توجه داشته باشید که حرارت گاز ممکن است باعث آسیب به ورق ماربل بین کابینت و کدر شدن سطح آن شود که برای جلوگیری از این مورد، شیشه نسوز پشت گاز در دکور شرق ارائه می شود. شیشه نسوز برای جلوگیری از آسیب دیدن ماربل در پشت گاز نصب می شود که این محصول با ابعاد 30 در 90 سانتی متر و ضخامت 8 میلی متر موجود بوده و با پیچ استیل قابل نصب می باشد.

برای اینکه متوجه شوید برای دیوار پشت گاز به شیشه نسوز احتیاج دارید یا نه، دست خود را روی دیوار پشت گاز قرار دهید؛ اگر حرارت شعله گاز به گونه ای باشد که تحمل آن را نداشته باشید، پیشنهاد می کنیم از شیشه نسوز برای دیوار پشت گاز استفاده کنید.

 

نحوه انتخاب رنگ ماربل شیت آشپزخانه

این محصول از تنوع بالایی در طرح و رنگ برخوردار است و ما در مجموعه دکور شرق علاوه بر ماربل شیت طرح سنگ، ماربل شیت طرح بتنی و همچنین رنگ های ساده مانند سفید نیز ارائه می کنیم. ماربل با رنگ سفید ساده برای آشپزخانه هایی با کابینت های طرح چوب یا طوسی نمای مدرن و شیکی به نمایش خواهد گذاشت.

 

 

برای انتخاب رنگ، پیشنهاد می کنیم رنگ ماربل شیت آشپزخانه را با رنگ کابینت ها هماهنگ کنید؛ به عنوان مثال اگر رنگ کابینت ها سفید باشد، می توانید از بین کابینتی سفید با رگه های طوسی یا مشکی استفاده کنید، علاوه بر این بین کابینتی مشکی با رگه های سفید نیز جلوه زیبایی به آشپزخانه شما می بخشد.

اگر رنگ کابینت های آشپزخانه شما طوسی باشد، انتخاب ماربل شیت بین کابینتی سفید با رگه های طوسی نیز می تواند ایده آل باشد.

همچنین در صورت تمایل می توانید ورق بین کابینتی ماربل شیت را نزدیک ترین رنگ و طرح با صفحه کابینت خود انتخاب کنید.

 

آیا ماربل شیت به عنوان صفحه کابینت مناسب است؟

مقاومت ورق های ماربل در برابر حرارت نسبت به کورین و دیگر صفحه های کابینت پایین تر است و به همین دلیل استفاده از ماربل شیت برای صفحه کابینت را پیشنهاد نمی کنیم.

صفحه کابینت در معرض قابلمه داغ قرار می گیرد و باید از مقاومت بالایی در برابر حرارت برخوردار باشد؛ علاوه بر این لبه های ماربل شیت همانند صفحه کابینت گرد نیست.

حتما قیمت به‌روز ماربل شیت ، طرح ها و نمونه های اجرایی ما را در صفحه بالا ببینید👆🏻