محصولات

قرنیز مشهد

پخش ویدیو

دکور شرق مرکز خرید قرنیز در مشهد می باشد که انواع برند های برتر را با قیمت دست اول ارائه می دهد. برای خرید قرنیز در مشهد می توانید به صورت حضوری به شوروم دکور شرق مراجعه کنید.

 

آدرس شوروم دکور شرق:
مشهد، چهارراه ابوطالب، ابوطالب ۱، نبش شهید خیاطی ۳

 

ساعت کاری:
از ۹ صبح الی 8 شب به صورت یکسره

 

تلفن تماس:

۰۵۱۳۷۰۵0214

بورس قرنیز مشهد

مناطق مختلفی به عنوان بورس قرنیز در مشهد معرفی می شوند؛ مانند خیابان فدک، خیابان کاشانی، فلسطین و ابوطالب ۱. دکور شرق با فعالیت در منطقه ابوطالب یک علاوه بر فروش قرنیز در مشهد‌، دیگر پروفیل های چوبی و پی وی سی مانند اسکوتی، تاشو، نبشی، میت، اختلاف سطح، میانه، روکوب و تسمه را نیز ارائه می دهد.

 

نمایندگی فروش قرنیز در مشهد

 

 

دکور شرق نمایندگی فروش قرنیز در مشهد می باشد که برند های برتر و آزمایش شده را با قیمت دست اول ارائه می دهد و می توانید برای خرید قرنیز دیوار در مشهد از تامین کننده با دکور شرق در ارتباط باشید.

 

خرید قرنیز چوبی در مشهد

دکور شرق ارائه دهنده انواع قرنیز ام دی اف در مشهد با عرض های مختلف مثل ۷، ۹، ۱۱ و ۱۳ سانتی متر می باشد و از برترین برند های ام دی اف موجود در فروشگاه، می توان قرنیز کرونوگرین را نام برد.

 

خرید قرنیز پی وی سی در مشهد

دکور شرق ارائه دهنده برند های مختلف قرنیز پی وی در مشهد با عرض های مختلف از ۷ الی ۲۰ سانتی متر می باشد و از جمله این برند ها می توان به بهینا، آذین، اصفهان پنل و برند تهران اشاره کرد.

پخش قرنیز در مشهد

 

 

همکاران فعال در زمینه دکوراسیون می توانند با ارائه کارت ویزیت خود، برای خرید های کلی و جزئی و همچنین دریافت سمپل محصولات به پخش قرنیز در مشهد (فروشگاه دکور شرق) مراجعه کنند.

 

قیمت قرنیز در مشهد

رنج قیمت قرنیز ها به ازای هر شاخه سه متری از 50 الی ۲۵۰ هزار تومان و قیمت نصب قرنیز در مشهد به ازای هر متر طول بین 8 الی 12 هزار تومان می باشد.

 

نصب قرنیز در مشهد

نصب قرنیز با استفاده از میخ های بادی ریز و چسب ام دی اف و آکواریوم انجام می شود که نیازمند دقت و تجربه بالایی است. از این رو دکور شرق علاوه بر فروش متریال، نصب قرنیز در مشهد را به صورت اصولی و شرکتی ارائه می دهد.

ارتباط مستقیم با کارشناس فروش