شوروم تهران جمعه و شنبه از ساعت 12 الی 17 باز می باشد.

شوروم تهران جمعه و شنبه از ساعت 12 الی 17 

باز می باشد.

محصولات

تولید کننده ماربل شیت

تولید کننده ماربل شیت

 

دکور شرق به عنوان تامین کننده و تولید کننده ماربل شیت در ایران، آماده عقد قرارداد با همکاران و شرکت هایی که قصد خرید عمده دارند، می باشد.

 

آدرس دفتر فروش کارخانه:

مشهد، ابوطالب ۱، نبش شهید خیاطی ۳

 

آدرس کارخانه:

مشهد، میدان امام حسین، جاده شهرک صنعتی

 

تلفن تماس مدیر فروش:

۰۹۱۲۰۶۶۳۸۰۶

جهت ارتباط مستقیم با مدیر فروش

تعداد ورق ماربل شیت قابل حمل توسط هر کانتینر ۴۰ فوتی (یک تریلی):

• ورق با ضخامت ۲/۵ میلی متر: ۱۷۰۰ ورق

• ورق با ضخامت ۳/۷ میلی متر: ۱۰۰۰ ورق

• وزن هر ورق: ۱۵ کیلوگرم

• تعداد ورق در هر پالت: ۷۵ ورق

• وزن هر ورق: ۲۵ کیلوگرم

• تعداد ورق در هر پالت: ۵۰ ورق

دکور شرق تامین کننده و تولید کننده ماربل شیت آماده تامین نیاز همکاران فعال در ایران و صادرات ماربل شیت به دیگر کشور ها می باشد. بیش از ۲۵ کد رنگی در ابعاد ۱۲۲*۲۸۰ سانتی متر با ضخامت ۲/۵ و ۳/۷ میلی متر آماده تولید و ارسال می باشد.

کارخانه ماربل شیت تولید کننده ما به جدید ترین دستگاه های پیشرفته کره ای مجهز بوده و از با کیفیت ترین مواد اولیه برای تولید ماربل شیت استفاده می کند. تجربه چندین ساله دکور شرق به عنوان کارخانه تولید کننده ماربل شیت، باعث شده محصولاتی با کیفیت مشابه موارد وارداتی ارائه دهد. همچنین همکارانی در دیگر کشورها از محصولات ما استفاده می کنند.

 

تعداد کارخانه های ماربل شیت

به طور کلی تعداد کارخانه های ماربل شیت در ایران کمتر از ۱۰ مورد می باشد که در شهر مشهد، تهران و اصفهان واقع شده اند. دکور شرق یکی از برترین کارخانه های ماربل شیت در شرق کشور بوده و دپو کاملی از کد های رنگی ماربل ها دارد.

ماربل شیت ارائه شده توسط کارخانه تولید ماربل شیت دکور شرق دارای استاندارد ISO 9001 می باشد و به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک، دارای کیفیت و طول عمر بالایی است.

 

صادرات ماربل شیت به دیگر کشور ها

دکور شرق آماده تامین با حجم بالا، بارگیری کانتینر،ارائه فاکتور بین المللی، انجام تشریفات گمرکی برای صادرات ماربل شیت به تمامی کشور ها می باشد و شما می توانید برای خرید ماربل شیت از کارخانه با ما در ارتباط باشید.

 

کارخانه ماربل شیت دکور شرق

کارخانه دیوار پوش ماربل شیت دکور شرق روزانه قادر به تولید ۱۰۰۰ ورق ماربل با روکش های مختلف می باشد که به عنوان یکی از برترین کارخانه های ماربل شیت در ایران شناخته می شود. ما به عنوان‌ تولید کننده دیوار پوش ماربل شیت در ایران آماده عقد قرار داد با همکاران محترم و صادر کنندگان ماربل شیت در ایران هستیم و از هرگونه حمایتی که در توان ما باشد دریغ نخواهیم کرد.

 

مشخصات ماربل شیت:

 

مشخصات ماربل شیت

برای استعلام قیمت و خرید از کارخانه ماربل شیت از طریق یکی از راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

جهت ارتباط مستقیم با مدیر فروش