محصولات

تولید کننده ماربل شیت

تولید کننده ماربل شیت

 

دکور شرق به عنوان تأمین کننده و دفتر کارخانه تولید کننده ماربل شیت  DPSدر ایران، آماده تامین نیاز همکاران و شرکت هایی که قصد خرید عمده و جزیی دارند، می باشد.

 

آدرس دفتر فروش مشهد:

مشهد، ابوطالب ۱، نبش شهید خیاطی ۳

 

آدرس دفتر فروش تهران:

تهران، صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، نبش بوستان غربی سوم، ساختمان آیسان ، ورودی اداری، طبقه اول، واحد 106

 

آدرس کارخانه:

مشهد، میدان امام حسین، جاده شهرک صنعتی

 

تلفن تماس کارشناس فروش همکاران:

09193665387

 

تلفن تماس کارشناس فروش مصرف کنندگان :

09193665391

 

تلفن تماس جهت صادرات :

989120663806+ (فقط پیام در واتس اپ)

• ورق با ضخامت 2.5 میلی متر: 1700 ورق

• ورق با ضخامت 3.7 میلی متر: 1000 ورق

• وزن هر ورق: 15 کیلوگرم

• تعداد ورق در هر پالت: 75 ورق

• وزن هر ورق: 25 کیلوگرم

• تعداد ورق در هر پالت: 50 ورق

دکور شرق تامین کننده و نماینده تولید کننده ماربل شیت، آماده تأمین نیاز همکاران فعال در ایران و صادرات ماربل شیت به دیگر کشور ها می باشد. بیش از 35 کد رنگی در ابعاد ۱۲۲*۲۸۰ سانتی متر با ضخامت 2.5 و 3.7 میلی متر آماده تولید و ارسال می باشد.

کارخانه ماربل شیت تولید کننده ما به جدید ترین دستگاه های پیشرفته کره ای مجهز بوده و از با کیفیت ترین مواد اولیه برای تولید ماربل شیت استفاده می کند. تجربه چندین ساله به عنوان کارخانه تولید کننده ماربل شیت، باعث شده محصولاتی با کیفیت مشابه موارد وارداتی ارائه شود. همچنین همکارانی در دیگر کشورها از محصولات ما استفاده می کنند.

 

تعداد کارخانه های ماربل شیت

به طور کلی تعداد کارخانه های ماربل شیت در ایران کمتر از ۱۰ مورد می باشد که در شهر مشهد، تهران و اصفهان واقع شده اند. DPS یکی از برترین کارخانه های ماربل شیت در شرق کشور بوده و دپو کاملی از کد های رنگی در انبار مشهد و تهران موجود می باشد.

ماربل شیت ارائه شده توسط کارخانه تولید ماربل شیت ما دارای استاندارد ISO 9001 می باشد و به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک، دارای کیفیت و طول عمر بالایی است.

 

صادرات ماربل شیت به دیگر کشور ها

دکور شرق آماده تأمین با حجم بالا، بارگیری کانتینر، ارائه فاکتور بین المللی، انجام تشریفات گمرکی برای صادرات ماربل شیت به تمامی کشور ها می باشد و شما می توانید برای خرید ماربل شیت از کارخانه با ما در ارتباط باشید.

 

ظرفیت کارخانه ماربل شیت

کارخانه دیوار پوش ماربل شیت DPS روزانه قادر به تولید 500 ورق ماربل با روکش های مختلف می باشد که به عنوان یکی از برترین کارخانه های ماربل شیت در ایران شناخته می شود. ما به عنوان‌ تولید کننده دیوار پوش ماربل شیت در ایران آماده تأمین نیاز همکاران محترم و صادر کنندگان ماربل شیت در ایران هستیم و از هرگونه حمایتی که در توان ما باشد دریغ نخواهیم کرد.

 

مشخصات ماربل شیت:

 

مشخصات ماربل شیت

برای استعلام قیمت و خرید از کارخانه ماربل شیت با ما در ارتباط باشید.

ارتباط مستقیم در واتس اپ