محصولات

دیوار پوش پی وی سی تهران

پخش ویدیو

دکور شرق دفتر پخش و مرکز فروش دیوارپوش پی وی سی در تهران می باشد که تمامی کد های رنگی برند دیوار پوش شرق را در دو مدل ضد ضربه و معمولی ارائه می کند. برای خرید دیوار پوش پی وی سی در تهران می توانید به صورت حضوری به دکور شرق مراجعه کنید.

 

آدرس شوروم دکور شرق:
صادقیه، خیابان کاشانی، بلوار اباذر، نبش بوستان غربی سوم، ساختمان آیسان، ورودی اداری، طبقه ۱، واحد ۱۰۶

 

ساعت کاری:
از ۹ صبح الی 7 شب به صورت یکسره

 

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۰۱۵۵۴۳

مرکز فروش دیوار پوش پی وی سی در تهران

 

 

دکور شرق با دارا بودن نمایندگی مستقیم کارخانه و دپو کامل پانل PVC در انبار، به عنوان مرکز پخش دیوار پوش پی وی سی در تهران شناخته می شود و این متریال را با قیمت دست اول و بدون واسطه ارائه می کند.

 

نصب دیوارپوش پی وی سی در تهران

 

 

در پروژه های دکوراسیون داخلی، نحوه نصب و اجرای متریال ها به اندازه کیفیت جنس آنها در زیبایی پروژه اهمیت دارد. دکور شرق اجرا و نصب دیوارپوش pvc در تهران را به صورت شرکتی ارائه می دهد. پس از نصب دیوار پوش ها، برای پوشش درزهای انتهایی و زیبایی بیشتر از پروفیل هایی مانند قرنیز و تاشو استفاده می شود که انواع این پروفیل ها در دکور شرق موجود می باشد.

 

خرید دیوار پوش پی وی سی در تهران

قیمت دیوار پوش پی وی سی در تهران به ازای هر مترمربع اعلام می شود که تایل های مدل ساده آن دارای ابعاد ۲۰ در ۶۰۰ سانتی متر و مدل ضد ضربه دارای ابعاد ۲۵ در ۲۸۰ سانتی متر هستند. دکور شرق مرکز فروش دیوار پوش pvc در تهران است و این متریال را با قیمت دست اول و بدون واسطه به فروش می رساند.

برای خرید دیوار پوش pvc در تهران می توانید به صورت حضوری به دکور شرق مراجعه کرده یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ارتباط مستقیم با کارشناس فروش