محصولات

نقاشی ساختمان مشهد

دکور شرق با دارا بودن تیم اجرایی و متخصصین با تجربه و همچنین تجهیزات کامل، نقاشی ساختمان در مشهد را به صورت حرفه ای انجام می دهد. برای مشاوره حضوری رنگ آمیزی ساختمان در مشهد می توانید به شوروم دکور شرق مراجعه کنید.

 

آدرس شوروم دکور شرق:
مشهد، چهارراه ابوطالب، ابوطالب ۱، نبش شهید خیاطی ۳

 

ساعت کاری:
از ۹ صبح الی ۹ شب به صورت یکسره

 

تلفن تماس: ۰۵۱۳۷۰۵۱۷۳۳

برای مشاهده قیمت و نمونه های اجراشده روی دکمه کلیک کنید.

اجرای قاب بندی به همراه رنگ آمیزی دیوار در مشهد

می توان قبل از اجرای نقاشی ساختمان در مشهد، ابتدا قاب بندی گچی، ام دی اف یا پلی یورتان روی دیوار اجرا کرد و سپس رنگ آمیزی دیوار را انجام شود. شما می توانید اجرای قاب بندی روی دیوار را هم به مجموعه دکور شرق بسپارید.

 

مشاوره خدمات رنگ و نقاشی مشهد

 

مشاوره و خدمات رنگ و نقاشی مشهد

 

دکورشرق تامین کننده تخصصی متریال و خدمات دکوراسیون داخلی بوده و آماده ارائه مشاوره تخصصی به همشهریان عزیز می باشد. همچنین می توانید برای تهیه دیگر متریال های دکوراسیون مانند کفپوش، پارکت، دیوار پوش لمسه، قرنیز و ماربل شیت به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید یا به صورت حضوری به شوروم دکور شرق مراجعه کنید.

 

شرکت نقاشی ساختمان در مشهد

اکثر نقاشان مشهد به صورت تک نفره و مستقل کار می کنند که این باعث ایجاد اختلافاتی در حین پروژه می شود. مجموعه دکور شرق علاوه بر دارا بودن متخصصین اجرایی، ناظرینی برای کنترل کیفیت اجرای پروژه ها در نظر گرفته است و در صورت هرگونه نارضایتی کارفرما در پروژه های نقاشی ساختمان مشهد، ناظر دکور شرق در سر پروژه حضور پیدا کرده و اقدامات لازم را برای جلب رضایت کارفرما انجام خواهد داد.

علاوه بر این قیمت گذاری نقاشی توسط دکور شرق بر اساس نرخ اتحادیه و کاملا منصفانه تعیین می شود.

انجام پروژه شما توسط یک شرکت نقاشی ساختمان در مشهد مانند دکور شرق باعث می شود کار شما طبق قرار داد در تاریخ تعیین شده به اتمام برسد و از ضررهای مالی و زمانی جلوگیری شود.

 

رنگ آمیزی ساختمان در مشهد با استاندارد های جهانی

 

 

تیم اجرایی دکور شرق علاوه بر تجربه عملی چندین ساله، تمامی آموزش های لازم برای اجرا با بالاترین کیفیت را آموخته اند و با دارا بودن تجهیزات و ابزار آلات کامل آماده اجرا در هر پروژه ای می باشند. قیمت نقاشی ساختمان مشهد دکور شرق بر اساس قیمت اتحادیه تعیین شده است و قرار داد ها توسط اپراتور پشتیبان کارفرما صادر می شود که در این صورت شما نیاز به پرداخت هزینه های اضافی نخواهید بود.

جهت مشاوره از طریق روش های زیر با ما در ارتباط باشید.