محصولات

دیوار پوش فومی تهران

پخش ویدیو

دکور شرق مرکز خرید دیوار پوش فومی در تهران می باشد و بهترین مدل پشت چسبدار این محصول را که دارای چسب بسیار قوی و شفافیت بالا می باشد را ارائه می دهد. برای خرید دیوار پوش فومی در تهران می توانید به صورت حضوری به شوروم دکور شرق مراجعه کنید.

 

آدرس شوروم دکور شرق:
صادقیه، خیابان کاشانی، بلوار اباذر، نبش بوستان غربی سوم، ساختمان آیسان، ورودی اداری، طبقه 1، واحد 106

 

ساعت کاری:
از ۹ صبح الی 7 شب به صورت یکسره

 

تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۰۱۵۵۴۳

بورس دیوارپوش فومی در تهران

 

 

در شهر تهران مناطق مختلفی مانند خیابان سهروردی، دلاوران، خاوران، بنی هاشم، محله چهار دانگه و آیت الله کاشانی به عنوان بورس دیوارپوش فومی در تهران شناخته می شوند. شوروم دکور شرق با فعالیت در منطقه آیت الله کاشانی، علاوه بر دیوار پوش تأمین کننده دیگر متریال های دکوراسیون داخلی شامل ماربل شیت، کفپوش پی وی سی، پارکت لمینت، لمسه کاری دیوار، قرنیز و پروفیل، ترمووال و … می باشد.

 

قیمت دیوار پوش فومی در تهران

قیمت دیوارپوش فومی در تهران به ازای هر تایل با ابعاد ۷۰ در ۷۰ سانتی متر اعلام می شود؛ برای مشاهده آخرین قیمت دیوار پوش فومی کلیک کنید.

 

نمایندگی فروش دیوارپوش فومی در تهران

دیوار پوش فومی پشت چسبدار به تازگی و در چندین سال اخیر وارد بازار شده و به همین دلیل تامین کنندگان کمی این محصول را ارائه می کنند. دکور شرق این متریال را با قیمت دست اول ارائه می کند و به عنوان مرکز خرید دیوار پوش فومی پشت چسبدار در تهران معرفی می شود.

همچنین دکور شرق به عنوان مرکز پخش دیوار پوش فومی در تهران، به همکاران و فعالین حوزه دکوراسیون با ارائه کارت ویزیت، سمپل محصولات را نیز ارائه می کند.

 

نصب دیوار پوش فومی در تهران

 

 

این متریال به دلیل وجود چسب در پشت آن، نصب بسیار آسان و راحتی دارد اما در صورت نیاز می توانید پس از سفارش، برای نصب دیوار پوش فومی در تهران با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

خرید دیوار پوش فومی در تهران

این متریال به صورت تایل هایی با ابعاد ۷۰ در ۷۰ سانتی متر ارائه می شود و برای هر متر مربع به دو تایل نیاز می باشد. دکور شرق به عنوان مرکز فروش دیوارپوش فومی در تهران این متریال را با قیمت دست اول و بدون واسطه ارائه می کند.

 

برای خرید دیوارپوش فومی در تهران می توانید به صورت حضوری و اینترنتی با ما در ارتباط باشید.

ارتباط مستقیم با کارشناس فروش