محصولات

لمسه کاری در اصفهان

دکور شرق تولید کننده و مجری تخصصی لمسه کاری در شهر اصفهان می باشد.

جهت مشاوره از طریق روش های زیر با ما در ارتباط باشید.

• طرح های بدون استیل هر متر مربع ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

• طرح های استیل دار هر متر مربع ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

• طرح های دکمه ای هر متر مربع ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان

• لمسه نشیمن هر متر مربع ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت دیوارپوش لمسه ذکر شده، با احتساب متریال درجه یک و نصب می باشد.

آدرس کارگاه اصفهان:

خیابان امام خمینی، خ امام رضا، خ حسین آباد، نبش کوچه هفتم

 

 

لمسه کاری دیوار در اصفهان

لمسه کاری به عنوان پوشش دیوار پشت تخت، دیوار پشت تلوزیون، دیوار نشیمن و همچنین ورودی به کار می رود و به دلیل ویژگی عایق صدا بودن و ایجاد حس لوکس، در محیط های اداری (دیوار اتاق مدیریت و کنفرانس) بسیار پرطرفدار است. دکور شرق تولید کننده و مجری دیوار پوش لمسه در شهر اصفهان می باشد.

 

اجرای انواع مختلف لمسه دیواری در اصفهان

 

 

این متریال در سه مدل ساده، دکمه ای و با استیل در طرح های مختلف قابل اجراست و دکور شرق انواع مدل های آن را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت در شهر اصفهان ارائه می دهد. همچنین اجرای لمسه همراه با آیینه نیز امکان پذیر می باشد.

 

لمسه کوبی درب در اصفهان

این متریال علاوه بر اینکه به عنوان پوشش دیواری استفاده می شود، برای درب، سر تخت و نیمکت نیز قابل اجراست و دکور شرق تمامی خدمات لمسه کوبی در اصفهان را با بهترین کیفیت متریال و اجرا ارائه می کند.

 

مراحل تولید و اجرای لمسه در اصفهان

پس از ثبت درخواست بازدید توسط شما، کارشناس ما طی بازدید رایگان ابعاد دیوار را برداشت کرده و براساس طرح مورد نظرتان، قیمت تقریبی (به صورت ۰ تا ۱۰۰) به شما اعلام می شود. پس از پرداخت پیش فاکتور، دیوار پوش لمسه در کارگاه دکور شرق در شهر اصفهان تولید شده و سپس توسط تکنسین ما در محل پروژه نصب می شود.

بعد از تحویل کار به کارفرما یا ناظر پروژه، در صورت وجود خطا اصلاحات لازم انجام شده تا رضایت صد در صدی شما جلب شود.

 

ارائه خدمات لمسه کاری در تمامی نقاط شهر اصفهان

 

 

تیم اجرایی دکور شرق در تمامی نواحی از جمله شمال اصفهان، جنوب اصفهان، شرق اصفهان و غرب اصفهان (مانند محله های مرداویج، مهر آباد، عباس آباد، شیخ صدوق، مشتاق، جلفا، دشتستان، میرزا طاهر، ملاصدرا و …) خدمات اجرا را ارائه می دهد و شما در هر ناحیه ای باشید، می توانید درخواست بازدید خود را ثبت کنید.

برای ثبت سفارش و درخواست بازدید لمسه کاری در شهر اصفهان می توانید به صورت آنلاین از طریق لینک های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

جهت مشاوره از طریق روش های زیر با ما در ارتباط باشید.